Mińsk Mazowiecki

Cykl spotkań „Lato z Rudką”

29
cze 2024

Gminne Centrum Kultury w Mrozach wspólnie z Ośrodkiem Kompleksowej Rehabilitacji w Rudce rozpoczyna organizację cyklu wydarzeń kulturalnych na scenie plenerowej na terenie ośrodka pod tytułem „Lato z Rudką”. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w niedzielę, 7 lipca.

Mini amfiteatr obok tężni i strefy relaksacyjnej został otwarty we wrześniu ubiegłego roku razem z budynkiem zmodernizowanego szpitala. Cały kompleks ośrodka rehabilitacji ma służyć nie tylko pacjentom, ale stać się miejscem otwartym dla mieszkańców gminy i turystów. Po uruchomieniu drezyn we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mrozach, które kursują do Rudki Sanatoryjnej z przystanku tramwaju konnego w Mrozach, przyszedł czas na kolejne propozycje spędzenia wolnego czasu w Rudce.

Na letnie miesiące zaplanowano plenerowe weekendowe koncerty, a pierwszy z nich odbędzie się już w niedzielę 7 lipca o godzinie 17.00. Cykl rozpocznie występ kwartetu smyczkowego „The Time Quartet", który zaprezentuje publiczności przeboje muzyki klasycznej, rozrywkowej i filmowej.

Następny koncert odbędzie się 28 lipca o godzinie 16.00. Wystąpi na nim „Trio Janusza”, które wykona program złożony z ludowych melodii tanecznych.Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.