Mińsk Mazowiecki

Dzień Dziecka w Mińsku Mazowieckim

21
maj 2024

W sobotę, 1 czerwca od godziny 14:00 Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim zaprasza na Dzień Dziecka w MDK. Przez cały dzień, przy Pałacu Dernałowiczów, na dzieci czeka moc atrakcji - gry, zabawy, spektakle, koncerty i animacje, a wieczorem koncert gwiazdy - Julii Rockiej.

Program:

• 14:00 - 15:00 koncert afrykański - podczas koncertu, będzie można tańczyć jak słonie, śpiewać, skakać, tupać, i jak przystało na afrykański zwyczaj - grać na bębnach. Poznamy różne afrykańskie instrumenty, np. afrykańską harfę – korę, oraz otrzymamy porcję dobrej, bębniarskiej energii.

• 15:00 - 16:00 animacje z Centrum Młodzieżowym "Międzyczas"

• 16:00 - 17:00 spektakl "Sen Arabeski" / Teatr Bajaderka – to muzyczna opowieść o poznawaniu siebie, akceptacji i o wierze we własną odwagę oraz pomysłowość. Poznamy księżniczkę, która dla swojej bajki wymyśli własne zakończenie, a w wędrówce będzie ją prowadzić serce i intuicja. Zobaczymy także jak sobie poradzi Kowal, który pragnie zostać rycerzem. Dowiemy się, czy sama zbroja czyni nas walecznym, czy może coś więcej? Z pomocą dzieci rozwiążemy wiele zagadek! Przed nami wspólna wędrówka po odwagę i waleczne serce.

• 17:00 - 18:00 animacje z Teatrem Bajaderka

• 18:00 - 19:00 animacje z Centrum Młodzieżowym "Międzyczas"

• 19:00 - 20:00 gwiazda wieczoru JULIA ROCKA - to jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku muzycznym, która jest podręcznikowym przykładem „self-made woman” pokolenia Z. Jej pierwszy, wydany niezależnie, singiel „Jeep” okupował kilkanaście miesięcy temu szczyt polskiej listy Spotify Viral. Utwór „Oficjalna wersja zdarzeń” był pod koniec 2021 roku jednym z największych, muzycznych trendów na TikToku, czego efektem jest ponad 10 tysięcy kreacji i 9 milionów odsłuchań we wszystkich serwisach streamingowych.

Wstęp wolny.


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.