Mińsk Mazowiecki

Bezpieczne miejsca wypoczynku

Region Śr. 12.07.2023 07:24:28
12
lip 2023

Lato w pełni, a co za tym idzie trwają wakacje i czas wypoczynku. W miniony weekend mińscy policjanci kontrolowali zbiorniki wodne oraz place zabaw, czuwając nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu mińskiego. Dzielnicowi odwiedzili Park Miejski w Mińsku Mazowieckim oraz Zalew Karczunek w Kałuszynie, zwracając szczególną uwagę czy najmłodsi są otoczeni wystarczającą opieką.

Sezon letni to czas wakacji, zachęcający do wypoczynku. Dzieci wraz z opiekunami, chętnie spędzają czas wolny na świeżym powietrzu, w tym na placach zabaw oraz nad wodą.

Od początku lata mińscy policjanci prowadzą akcje promujące bezpieczne wakacje. Poza prowadzonymi profilaktykami kontrolują miejsca wypoczynku, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci.

W minioną niedzielę, 9 lipca dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim sprawdzali Park Miejski, pod kątem bezpieczeństwa. Natomiast dzielnicowy z Posterunku Policji w Kałuszynie obecny był nad Zalewem Karczunek, zwracając uwagę na to czy najmłodsi wraz z opiekunami przestrzegają zasad bezpieczeństwa nad wodą.
Bezpieczeństwo mieszkańców powiatu mińskiego jest priorytetem dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim oraz podległych komisariatów i posterunków. Dlatego przez całe wakacje mundurowi będą odwiedzać miejsca wypoczynku w całym powiecie, dbając aby letni wypoczynek był nie tylko przyjemny, ale i zgodny z zasadami bezpieczeństwa.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.