Mińsk Mazowiecki

Narkotyki trzymał w słoikach

Region Wt. 07.03.2023 15:13:21
07
mar 2023

2 marca mińscy kryminalni dzięki pracy operacyjnej, ustalili że mieszkaniec Mińska Mazowieckiego posiada w domu środki odurzające. Policjanci w domu mężczyzny, znaleźli dwa słoiki z marihuaną i amfetaminą. 32-latek został zatrzymany, a substancje zabezpieczone.

Praca Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, to przede wszystkim praca operacyjna. Policjanci pozyskują informacje o przestępstwach, a potem przy pomocy technik operacyjnych weryfikują je. Efektem tej pracy są zatrzymania osób podejrzanych o popełnianie przestępstw. Tak było również i w miniony czwartek. Mińscy kryminalni wykorzystując wieloletnie doświadczenie i znajomość miasta, ustalili że 32-letni mińszczanin może posiadać w domu środki odurzające.

2 marca zapukali do drzwi mężczyzny. Był on wyraźnie zaskoczony na widok policjantów. Wykonane przez nich czynności w miejscu zamieszkania 32-latka doprowadziły do znalezienia dwóch słoików. W jednym znajdował się susz roślinny. W drugim natomiast biały proszek. W domu mężczyzny zabezpieczono także wagę elektroniczną. W związku z podejrzeniem, że zawartością słoików mogą być środki odurzające, mińszczanin został zatrzymany, a substancje zabezpieczone.

Badanie narkotestem i ważenie na komendzie wykazało, że w słoikach znajduje się marihuana i amfetamina. Z ilości zabezpieczonych środków odurzających można było by przygotować po kilka porcji każdego z narkotyku. Dzięki pracy kryminalnych, nie zostaną one zażyte.

32-latek przyznał się do posiada środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W tej sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.sierż. szt. Elżbieta Zagórska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook