Mińsk Mazowiecki

Powrót IV ligi mazowieckiej

Sport Śr. 06.03.2024 18:14:29
06
mar 2024

Już w najbliższy weekend wracają rozgrywki IV ligi mazowieckiej. Dla Mazovii Mińsk Mazowiecki obecny sezon nie jest zbyt udany. Drużyna plasuje się w środku tabeli. Co prawda posiada najlepszą ofensywę ligi, ale do lidera tabeli traci aż 9 punktów. Z kolei Wilga Garwolin spokojnie dryfuje w środku tabeli.

W poprzednim sezonie Mazovia otarła się o III ligę, przegrywając walkę o awans z Victorią Sulejówek wyłącznie gorszym bilansem meczów bezpośrednich. W tym sezonie nieco rozczarowuje. Konkurencja jest bardzo mocna i szanse na awans są dość małe, ale do końca sezonu zostało jeszcze 16 kolejek. Do tego czasu jeszcze wiele może się wydarzyć.

Inny zespół z naszego regionu - Wilga Garwolin - w zeszłym sezonie do ostatnich kolejek walczył o utrzymanie, w tym wydaje się, że o utrzymanie na szczeblu wojewódzkim nie musi się martwić.

Najbliższe spotkanie Mazovia rozegra u siebie z Błonianką Błonie, faworytem będą gospodarze. Mecz zaplanowano na sobotę, 9 marca o godzinie 13:00. Natomiast Wilga Garwolin zmierzy się u siebie z Ursusem Warszawa. To spotkanie ma wagę 6 punktów i również zaplanowano je 9 marca o 13:00.

Tak prezentuje się kadra Mazovii Mińsk Mazowiecki na nadchodzącą rundę:

Górny rząd od lewej: Aleksander Dzięcielski (21); Dominik Sadzawicki (26); Eryk Więdłocha (11); Michał Bondara (19); Szymon Tywanek (4); Sebastian Trzepałko (25); Mateusz Bienias (2); Sebastian Kaczyński (7); Mateusz Pędowski (15); Łukasz Broź (28); Kamil Szczęsny (13)

Środkowy rząd od lewej: Wiktor Antonowicz (14); Patryk Zych (77); Michał Masłowski (8); Hubert Kobus (5); Krystian Krypski (12); Mateusz Łysik (95); Igor Ostrowski (55); Bartosz Malesa (20); Dominik Paradowski (3); Wojciech Trochim (9); Wojciech Wocial (10)

Dolny rząd od lewej: Tomasz Nieścieruk (23); Kacper Dakowicz (33); Miłosz Przybecki (16); Daniel Kalinowski (fizjoterapeuta); Piotr Rzepka (trener); Andrzej Kuć (prezes); Alan Grabek (asystent trenera); Dominik Pusek (trener bramkarzy); Robert Kielak (kierownik); Adrian Gilant (17); Jan Proczek (24); Oliwier Jurczak (29).
Adrian Artych
Źródło : Mazovia Mińsk Mazowiecki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.